O pensionu

Rodinný pension Diamant se nachází v klidné horní části plné zeleně a těsné blízkosti lázeňského centra. Pension je vzdálen cca 500 m od karlovarského Vřídla. Dopravní dostupnost a možnost parkování na vlastním parkovíště tvoří idealní souhru pro ubytování individuálních turistů a rodin s dětmi. Do centra se dostanete po 5 minutách chůze nebo autobusovou linkou, jejíž zastávka je 100 m od pensionu.

Картинка

O pensionu

Pension nabízí svým hostům 7 dvoulůžkových pokojů a 1 tříůžkový pokoj s příjemnou rodinnou atmosférou. Některé pokoje mají přistýlku. Celková kapasita je 24 osoby.

Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchou a WC, TV, minibarem, prostornými postelemi s nočními stolky. Všechny pokoje jsou nekuřácké

WI-FI připojení ZDARMA
Parkovaní pro hostů ZDARMA
Cena pokoje zahrnuje snídani formou bufetového stolu
Domácí zvířata (pouze psi) za poplatek 5 euro za den

Karlovy Vary

Karlovy Vary jsou známé nejen svou unikátní lázeňskou léčbou, ale také jedinečným souborem lázeňských staveb. Hlavní lázeňskou promenádu lemují krásné kolonády, lázeňské domy, hotely a další významné stavby, které si jistě zaslouží váš obdiv.

Karlovy Vary jsou obklopeny rozlehlými lázeňskými lesy, které slouží návštěvníkům jako příjemné místo procházek. Díky více než 130 km upravených stezek s různou obtížností jsou přístupné opravdu každému a bývají často doporučovány i lázeňskými lékaři jako “terénní kúra”. Na jejich trase najdete nespočetné množství altánů, chatiček, odpočívadel a také několik rozhleden a vyhlídek.

Картинка
Картинка Картинка Картинка Картинка